Pecivo v loncenem pekacu

mientje  

član od: 22.10.2002

sporočila: 30

tema odprta - 14. dec 2005 13:37 | ogledi: 1.549 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Na voljo imam samo lonceni pekac pravokotne oblike in bi rada spekla kaj bolj torti podobno, cokoladnega okusa. V prvo ne bi rada prevec ekserimentirala... Imate mogoce kaksne zanimive predloge?

Hvala, lep pozdrav,

Mientje

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

14. dec 2005 14:02

Naredi maso za marmorni kolač in jo vlij v model. Po površini mase pa daj na večje kose narezano nugatovo maso. Pečeš pa normalno, tako kot v navadnem pekaču. lp Vesna Vesna Milek Recko

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

14. dec 2005 15:54

reca, to je zelo dobro, lahko uporabiš kar nutello ali kaj podobnega in z žličko polagaš v maso. Super stvar, pa še lepo zgleda. Lp, marelica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

14. dec 2005 16:08

Vem da je dobro, zato sem ji tudi predlagala. Samo meni je nugatova masa veliko boljša. Razne nutele in viki kreme mi ne grejo ravno najbolje po grlu. Stvar okusa pač. Ideja pa marsikomu prav pride, saj je nutela že zaradi otrok skoraj pri vsaki hiši in ni treba nalašč zato v trgovino. lp Vesna Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti